Ovo su termini i raspored utakmica koje će se igrati na Svjetskom prvenstvu u Kataru

Ovo su termini i raspored utakmica koje će se igrati na Svjetskom prvenstvu u Kataru

Donosimo vam raspored svih utakmica u grupnoj fazi Svjetskog prvenstva u Kataru, a koje će u nedjelju (20.11.) početi utakmicom između selekcija Katar i Ekvadora.

U grupnoj fazi ukupno će se odigrati 48 mečeva, a direktan prijenos za sve ljubitelje "najvažnije sporedne stvari na svijetu" osigurat će BHRT 1 i Moja TV.

Mi vam donosimo raspored i termine svih utakmica u grupnoj fazi. Naznačeni su samo mečevi koje će prenositi Moja TV, njih 12, dok će ostale prenositi BHRT 1.

Raspored utakmica grupe A:

Prvo kolo, 20. novembar:

17:00 Katar - Ekvador

Prvo kolo, 21. novembar:

17:00 Senegal - Nizozemska

Drugo kolo, 25. novembar:

14:00 Katar - Senegal

17:00 Nizozemska - Ekvador

Treće kolo, 29. novembar:

16:00 Ekvador - Senegal

16:00 Nizozemska - Katar (Moja TV)

Raspored utakmica grupe B:

Prvo kolo, 21. novembar:

14:00 Engleska - Iran (Moja TV)

20:00 SAD - Vels

Drugo kolo, 25. novembar:

11:00 Vels - Iran

20:00 Engleska - SAD

Treće kolo, 29. novembar:

20:00 Vels - Engleska

20:00 Iran - SAD (Moja TV)

Raspored utakmica grupe C:

Prvo kolo, 22. novembar:

11:00 Argentina - Saudijska Arabija

17:00 Meksiko - Poljska

Drugo kolo, 26. novembar:

14:00 Poljska - Saudijska Arabija

20:00 Argentina - Meksiko

Treće kolo, 30. novembar:

20:00 Poljska - Argentina

20:00 Saudijska Arabija - Meksiko

Raspored utakmica grupe D:

Prvo kolo, 22. novembar:

14:00 Danska - Tunis

20:00 Francuska - Australija

Drugo kolo, 26. novembar:

11:00 Tunis - Australija (Moja TV)

17:00 Francuska - Danska

Treće kolo, 30. novembar:

16:00 Australija - Danska

16:00 Tunis - Francuska (Moja TV)

Raspored grupe E:

Prvo kolo, 23. novembar:

14:00 Njemačka - Japan

17:00 Španija – Kostarika (Moja TV)

Drugo kolo, 27. novembar:

11:00 Japan – Kostarika

20:00 Španija - Njemačka

Treće kolo, 30. novembar:

20:00 Japan - Španija (Moja TV)

20:00 Kostarika - Njemačka

Raspored utakmica grupe F:

Prvo kolo, 23. novembar:

11:00 Maroko - Hrvatska

20:00 Belgija - Kanada

Drugo kolo, 27. novembar:

14:00 Belgija - Maroko

17:00 Hrvatska - Kanada

Treće kolo, 1. decembar:

16:00 Hrvastka - Belgija

16:00 Kanada - Maroko (Moja TV)moja

Raspored utakmica grupe G:

Prvo kolo, 24. novembar:

11:00 Švicarska - Kamerun

20:00 Brazil - Srbija

Drugo kolo, 28. novembar:

11:00 Kamerun - Srbija

17:00 Brazil - Švicarska (Moja TV)

Treće kolo, 2. decembar:

20:00 Srbija - Švicarska

20:00 Kamerun - Brazil (Moja TV)

Raspored utakmica grupe H:

Prvo kolo, 24. novembar:

14:00 Urugvaj - Južna Koreja

17:00 Portugal - Gana

Drugo kolo, 28. novembar:

14:00 Južna Koreja - Gana

20:00 Portugal - Urugvaj

Treće kolo, 2. decembar:

16:00 Južna Koreja - Portugal (Moja TV)

16:00 Gana - Urugvaj

Klix.ba